Languages

Haberler

Tebrik Monday, June 21, 2021 - 16:40

Sanal Mezuniyet Töreni Toplantısı Friday, June 18, 2021 - 22:31

Pandemi sürecinde fakültemiz tarafından başarıyla yürütülen uzaktan eğitim faaliyetlerinin ardından, mezuniyet törenimizin de sanal uygulamalar üzerinden yapılmasına karar verildi. Bu sürecin planlanması amacıyla Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Nuri Gömleksiz ve Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Ayşe Ülkü Kan koordinesinde tüm bölümlerimizin sorumlu öğretim elemanları ile ortak bir toplantı düzenlendi.

Fırat Anaokulu Ziyaretimiz Friday, June 18, 2021 - 21:55

Fakültemiz dekanı Prof. Dr. Mehmet Nuri Gömleksiz, dekan yardımcıları Doç. Dr. Ayşe Ülke Kan, Doç. Dr. Haki Peşman , Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Birsen Serhatlıoğlu ve Resim İş Öğretmenliği Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Yelda Usal ile Üniversitemiz Kampüsünde bulunan Fırat Anaokulu'nu ziyaret ettik.

Doç. Dr. Mehmet Ulucan'a Yeni Görev Yerinde Başarılar Dileriz Thursday, June 17, 2021 - 00:06

Fakültemiz Temel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ulucan Bey'e fakültemizden ayrılması vesilesiyle yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Kendilerine fakültemizde görev yaptığı 13 yıl boyunca verdiği emekler ve hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yeri olan İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde başarılar dileriz.

2020-2021 Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Çalışmaları Monday, June 14, 2021 - 22:47

Fakültemizin 2020-2021 öğretim yılı mezuniyet töreni çalışmaları çerçevesinde Bölüm ve Anabilim Dalı Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirildi. Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mehmet Nuri Gömleksiz'in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Ayşe Ülkü Kan, Doç. Dr.

Acı Kaybımız Sunday, June 13, 2021 - 20:44

Uzaktan Eğitim Merkezi Toplantısı Thursday, June 10, 2021 - 11:25

Pandemi sürecinde Fakültemizin yürüttüğü uzaktan eğitim uygulamalarını değerlendirme amacıyla Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Merkezi yönetici ve çalışanları ile bir toplantı gerçekleştirdik. Fakültemiz dekan, dekan yardımcıları ile Bölüm/Anabilim Dalı Başkanlarının katıldığı toplantıda Uzaktan Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr.

Eğitim Fakülteleri Dekanlar Toplantısı Saturday, May 29, 2021 - 22:23

Bugün Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD)'nin düzenlediği Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakülteleri Dekanlar Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Fakültemiz Dekan Yardımcısı ve Akreditasyon Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Haki Peşman ile katılımda bulunduk.

ÖĞRENCİ-MEZUN BULUŞMALARI 4: RESİM İŞ ÖĞRETMENLİĞİ Saturday, May 29, 2021 - 22:14

Öğrenci-mezun-öğretim elemanı buluşmamızın dördüncüsünü dün akşam Fakültemizin Resim İş Öğretmenliği öğrencileri ve mezunlarıyla gerçekleştirdik.

EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ-MEZUN BULUŞMALARI 4: RESİM İŞ EĞİTİMİ ABD Sunday, May 23, 2021 - 01:45

Fakültemizde öğrenci-mezun buluşmalarımızın dördüncüsünde Resim İş Öğretmenliği öğrencileri, mezunları ve öğretim elemanları ile bir araya geleceğiz. Mezunlarımızı ve öğrencilerimizi bekliyoruz.

katılım için tıklayınız.

 

Pages